מנשה בטיטו

טיפים לקידום לבד באמצעות בלוגים

טיפים לקידום לבד מאמר זה מיועד לאלו מכם המעוניינים בכמה טיפים טובים לקידום עצמכם באינטרנט. אני מכיר הרבה אנשים שמנסים לקדם את עצמם ולעתים קרובות עושים זאת בדרכים שפשוט לא עובדות. אני הולך לתת לך כמה טיפים לקידום עצמך שהשתמשתי בהם בעבר כדי לראות תוצאות נהדרות. עם זאת, טיפים אלה לא יתאימו לכולם, ולכן ייתכן שתצטרך לשנות אותם מעט אם תגלה שהם אינם פועלים כמו שאתה רוצה. אבל הם עדיין יועילו לך ויעזרו לך להשיג את התנועה שאתה מחפש.

היי שמי מנשה בטיטו אז השבוע אני רוצה לתת לכם כמה טיפים לקידום עצמכם שבאמת לא נשמעים הרבה. קודם כל: הודע לאנשים שאתה נמצא שם. אתה צריך להיות בעל נוכחות פעילה באינטרנט, אחרת אתה פשוט מבזבז את הזמן שלך. אז זה מובן מאליו: עשו דברים טובים. זה אולי יישמע די בסיסי, אבל יש לציין: אם אתה בלוגר, עליך לפרסם היטב.

דרך בלוגים תוכן באתר ניתן לבצע  קידום לבד להתקדם בגוגל

אז כשאנשים יודעים שאתה עושה טוב, הם ירצו לבוא לבקר אותך. וככל שתפרסם באינטרנט יותר הסיכוי שיש לך למשוך תשומת לב בפעם הבאה שיוזכר בלוג הקשור שלך. אתה צריך להשקיע את העבודה הקשה כדי שהכל יקרה. אם אתה עצלן, אל תטרח לנסות לעשות זאת, כי זה לא יקרה ללא מאמץ מצידך.

טיפ שני לקידום עצמי: כתוב על משהו שרלוונטי לנישה שלך. כן, זה יותר קל להגיד מאשר לעשות. יש אנשים שחשים שזה ברור מדי. אבל ראיתי את זה הרבה פעמים. ראיתי גם הרבה פעמים שאנשים כותבים על משהו שהם יודעים עליו הרבה, וזה לא נקרא או מגיב אליו.

הסיבה פשוטה: אנשים רוצים לדעת מה אתה יודע. הם לא רוצים לקרוא משהו שרלוונטי רק לבלוגים שלהם. וזה לא טוב SEO שיש הרבה תוכן לא קשור בחוץ. הרבה יותר טוב שיש שם מאמרים איכותיים. תוכן איכותי הוא דבר נוסף שאנשים מעריכים, ולכן זו צריכה להיות גם המטרה שלך.

טיפ שלישי לקידום הבלוג שלך

הוא לוודא שהאתר או דף הנחיתה שלך הוא משהו שאנשים אחרים יהנו לקרוא. יש הרבה בלוגרים שמבזבזים הרבה זמן כדי לגרום לבלוגים שלהם להיראות כמו פרסומת לאדם או חברה אחרים. זה פשוט לא המקרה. במקום זאת עליך להתמקד יותר במתן תוכן מעולה. זה שאתה כותב בלוגים על האינטרסים האישיים שלך לא אומר שאנשים אחרים ירגישו מחויבים לקרוא את זה.

עוד אחד מהטיפים לקידום הבלוג שלך הוא בחירת מילות מפתח שאינן בשימוש יתר. אני יודע שחלקכם עשויים להרגיש שאתם לא יכולים לבחור מילת מפתח מכיוון שלרוב אתם רואים שימוש רב מדי. זה לא נכון, אם כי. אין צורך לעשות שימוש מוגזם במילות המפתח החיפושים ביותר בעולם כדי שאנשים ימצאו את הבלוג שלך.
טיפים לקידום לבד באמצעות בלוגים

רק וודא שאתה בוחר אותם בחוכמה.

שימוש מופרז במילות מפתח יבריח הרבה קוראים פוטנציאליים, וזה גם יסיע אנשים לבלוג המתחרים שלך. לכן, בחר את מילות המפתח שלך בקפידה ועשה כמיטב יכולתך לשלב אותן בטקסט שלך. אלו הם רק כמה טיפים לקידום הבלוג שלך, אך ישנם עוד רבים.

מנשה בטיטו
מנשה בטיטו
היי שמי מנשה בטיטו מומחה לקידום אתרים אני נשוי פלוס 5 ילדים גר בראשון לציון למדתי לפני 10 שנים בגון ברייס. אני מאמין שעבודה קשה לימודים היא הדרך הטובה להגיע להצלחה. אני מלווה מעל 10 שנים עסקים רבים שהתחילו בקטן והיום הם מרווחים מצליחים בקידום אתרים. תוכלו לרכוש קורסים שלי בתחום בקידום אתרים ברשתות חברתיות אינסטגרם פייסבוק youtube תוכלו לקדם אץ עסק שלכם יותר טוב.

פייסבוק של מנשה בטיטו קידום אתרים | ערוץ youtube של מנשה בטיטו מייל אישי:[email protected]

על מה דיברנו פה?