מנשה בטיטו

בניית אתר ב-Wix – טיפים שאתה לא רוצה לפספס

אחד הדברים הראשונים שתצטרך לעשות בעת בניית אתר ב-Wix כולל טיפים מועילים שאסור לך לפספס.
אם אתה רוצה להצליח בבניית אתר ב-Wix טיפים שאתה לא רוצה לפספס, יהיה עליך לבצע את שלושת השלבים שלהלן.

השלבים בבניית אתר ב-Wix

השלב הראשון הוא להחליט על מה אתה מתכוון לבנות את האתר שלך. ניתן לעשות זאת באמצעות אירוח חינם באתרים כמו File Norton או בשם הדומיין שלך. יהיה עליך גם למצוא חברה שתוכל להשתמש בה כדי לבנות ולארח את האתר שלך תמורת תשלום. רוב האנשים משתמשים בחברת אחסון אתרים כדי לבנות את האתר שלהם תמורת תשלום קטן.
השלב השני בבניית אתר ב-Wix טיפים שאתה לא רוצה לפספס הוא לבחור שם דומיין ספציפי לאתר שלך. הדומיין שלך צריך להגיד משהו על העסק שלך, או שהוא צריך לפחות לשקף את סוג העסק שתנהל. זו הסיבה שאתה צריך לוודא שאתה בוחר דומיין המתאר את מה שאתה עושה. כמו כן, זה צריך להיות קצר וקל לזכור.

באיזה חברת אחסון לבחור?

השלב השלישי לבניית אתר ב- Wix טיפים שאתה לא רוצה לפספס הוא לבחור חברת אירוח. שוב, הדבר מגיע לבחירת חברה המציעה את מה שאתה צריך, ולאחר מכן למצוא חברת אחסון טובה לארח את האתר שלך. בעוד שרוב החברות יציעו אירוח בחינם, אין זה הכרחי. אם אתה צריך יותר שטח אחסון ורוחב פס, ייתכן שתזדקק לשרת ייעודי. שוב, עליך להסתובב ולמצוא את חבילת האירוח הטובה ביותר לצרכיך.

עיצוב האתר

השלב הרביעי לבניית אתר Wix טיפים שאתה לא רוצה לפספס הוא עיצוב האתר שלך בעזרת כלי מנהלי האתרים של Google. זהו כלי חינמי המאפשר לך ליצור אתר מותאם אישית בוורדפרס באמצעות תבנית קיימת. אתה יכול לשנות את הפריסה ואפילו לשנות גופנים, צבעים ורקעים. זה יאפשר לך להתמקד בתוכן האתר שלך במקום להתמקד בגרפיקה. השתמש ביכולת זו כדי ליצור אתר שהוא בדיוק מה שאתה רוצה.
השלב החמישי לבניית אתר ב- Wix טיפים שאתה לא רוצה לפספס הוא להשתמש בונה אתרים. אם אינך יודע כיצד לבנות אתר באמצעות וורדפרס, עליך לשקול באמת להשתמש בונה אתרים. ישנם מספר אתרים שונים בהם תוכל להשתמש לבניית אתר. אתה יכול להשתמש באחד שהוא בחינם או להשתמש באחד שדורש תשלום קטן. שימוש בונה אתרים יאפשר לך לבנות את האתר שלך במהירות ולאחר מכן תוכל להתמקד בהוספת תוכן.
בניית אתר ב-Wix

קידום האתר ברשת

השלב השישי לבניית אתר ב- Wix טיפים שאתה לא רוצה לפספס הוא להוסיף הודעה לעיתונות לאתר שלך. הודעות לעיתונות הן בעצם כתבות חדשות בהן תשתמש כדי להכריז על שינויים באתר שלך. כאשר מנוע חיפוש מגלה את ההודעה לעיתונות שלך, הוא יסמן את האתר שלך כמעודכן. זה יגרום לאתר שלך להופיע גבוה יותר בחיפושים. בנוסף, כאשר אנשים יקראו את ההודעה לעיתונות שלך, סביר יותר שהם יבקרו באתר שלך.
השלב השביעי לבניית אתר ב- Wix טיפים שאתה לא רוצה לפספס הוא להשתמש בחברת אירוח שנותנת לך חשבון בחינם. ישנן חברות רבות בחוץ שיאפשרו לך ליצור בלוג ולאחר מכן לארח אותו עם השרתים שלהן. חברות אלו יאפשרו לך לנהל בקלות את האתר שלך באמצעות הכלים שלהן. נצל זאת והשתמש בכלים להקל עליך. בנוסף, אם אתה זקוק לעזרה כלשהי, לרוב חברות האחסון יש אפשרויות צ'אט חי בהן יהיה מישהו שיוכל לסייע לך.

מנשה בטיטו
מנשה בטיטו
היי שמי מנשה בטיטו מומחה לקידום אתרים אני נשוי פלוס 5 ילדים גר בראשון לציון למדתי לפני 10 שנים בגון ברייס. אני מאמין שעבודה קשה לימודים היא הדרך הטובה להגיע להצלחה. אני מלווה מעל 10 שנים עסקים רבים שהתחילו בקטן והיום הם מרווחים מצליחים בקידום אתרים. תוכלו לרכוש קורסים שלי בתחום בקידום אתרים ברשתות חברתיות אינסטגרם פייסבוק youtube תוכלו לקדם אץ עסק שלכם יותר טוב.

פייסבוק של מנשה בטיטו קידום אתרים | ערוץ youtube של מנשה בטיטו מייל אישי:[email protected]

על מה דיברנו פה?